Applied Nutrition ABE - All Black Everything, Energi - 375g
28,10 € Moms inkl.
Pre-workout Applied Nutrition ABE All Black Everything-pulver giver energi til træning og alle de nødvendige næringsstoffer til atleter. Smag: Energi. Pakkens indhold: 375 g. Det bedst sælgende produkt i Storbritannien.
P46845
Stock: 50
Beskrivelse
Applied Nutrition ABE - All Black Everything, Energi - 375g
ABE Ultimate Pre-Workout indeholder en unik blanding af de mest undersøgte ergogene hjælpemidler og præstationsfremmende ingredienser, der giver dig brændstof til din fysiske præstation, reducerer træthed og udmattelse og forbedrer dit fokus under hele træningspasset.
Yderligere information
| Vægt | 375 g |
|---|---|
| Certificering | halal, vegan, vegetarian |
| Indhold | 375g |
| Smag | Energi |
| Ingredienser | |
| Type supplement | pulver |
| Instruktioner | Bland 1 portion på 10,5 g (1 stor skefuld) med 250 ml iskoldt vand, og indtag den 15 minutter før træning. |
| Brand | Anvendt ernæring |
| EAN | 5056555204788 |
| Oprindelsesland | Det Forenede Kongerige |
| Vægt | 375g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Brand
Brand
Anvendt ernæring
Målet med Applied Nutrition-mærket er at blive det mest pålidelige mærke inden for fitnessernæring. De mest anerkendte topatleter har tillid til mærket, og kunderne kan købe det i op til 65 lande rundt om i verden. Mærket Applied Nutrition skubber til grænserne for sammensætning, smag, men især effekten på kroppens ydeevne og funktion. Mærkets ejere og medarbejdere forsøger at gøre deres produkter til et kunstværk, så de producerer dem på deres egne fabrikker og lægger deres egen vision i dem. Prøv et af Applied Nutrition-produkterne, og du vil selv se, at det er revolutionerende produkter, der ændrer spillereglerne.
