Celkom
19,18 €
0,00 €
Predtréningový prášok Applied Nutrition ABE All Black Everything dodá športovcom energiu na tréning a všetky potrebné živiny. Príchuť: 1: Energetická zložka. Obsah balenia: 375 g. Najpredávanejší produkt vo Veľkej Británii.
ABE Ultimate Pre-Workout prináša jedinečnú zmes najpreskúmanejších ergogénnych látok a výkonnostných zložiek, ktoré podporujú fyzický výkon, znižujú únavu a sústredenie počas tréningu.
| Hmotnosť | 375 g |
|---|---|
| Certifikácia | halal, vegan, vegetarian |
| Obsah | 375g |
| Príchuť | Energia |
| Zložky | |
| Typ doplnku | prášok |
| Pokyny | Zmiešajte 1 dávku 10,5 g (1 odmerka) s 250 ml ľadovej vody a konzumujte 15 minút pred tréningom. |
| Značka | Applied Nutrition |
| EAN | 5056555204788 |
| Krajina pôvodu | Spojené kráľovstvo |
| Hmotnosť | 375g |
| Dostupnosť | Na sklade (dodanie UPS 3–5 dní) |
Objednávky
Informácie
Nakupovanie
Skratky
Potrebujete pomoc?
Súbory cookie používame na to, aby sa vám na našej stránke čo najlepšie pracovalo, aby sme mohli zobrazovať reklamy a analyzovať našu návštevnosť (čo nám pomáha zlepšovať sa). Zároveň si ceníme vaše súkromie. Vyberte si svoje preferencie (môžete ich kedykoľvek zmeniť).