PradžiaSportinė mitybaPrieš treniruotęApplied Nutrition ABE - "All Black Everything", "Energy" - 375g
Applied Nutrition ABE - "All Black Everything", "Energy" - 375g
28,10 € Su PVM
Prieš treniruotę Applied Nutrition ABE All Black Everything milteliai suteiks energijos treniruotėms ir visų sportininkams reikalingų maistinių medžiagų. Skonis: Energijos. Pakuotės turinys: 375 g. Geriausiai parduodamas produktas Jungtinėje Karalystėje.
P46845
Stock: 50
Aprašymas
Applied Nutrition ABE - "All Black Everything", "Energy" - 375g
"ABE Ultimate Pre-Workout" yra unikalus labiausiai ištirtų ergogeninių pagalbinių medžiagų ir efektyvumo ingredientų mišinys, kuris skatina fizinį darbingumą, mažina nuovargį ir pavargimą bei padeda geriau sutelkti dėmesį treniruočių metu.
Papildoma informacija
| Svoris | 375 g |
|---|---|
| Sertifikavimas | halal, vegan, vegetarian |
| Turinys | 375g |
| Skonis | Energija |
| Sudedamosios dalys | |
| Priedo tipas | milteliai |
| Instrukcijos | Sumaišykite 1 porciją 10,5 g (1 šaukštelis) su 250 ml ledinio vandens ir suvartokite likus 15 minučių iki treniruotės. |
| Prekės ženklas | Taikomoji mityba |
| EAN | 5056555204788 |
| Kilmės šalis | Jungtinė Karalystė |
| Svoris | 375g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Prekės ženklas
Prekės ženklas
Taikomoji mityba
"Applied Nutrition" prekės ženklo tikslas - tapti patikimiausiu prekės ženklu fitneso mitybos pasaulyje. Šiuo prekės ženklu pasitiki garsiausi geriausi sportininkai, o klientai jį gali įsigyti net 65 pasaulio šalyse. "Applied Nutrition" prekės ženklas peržengia sudėties, skonio, bet ypač poveikio organizmo veiklai ir funkcionavimui ribas. Prekės ženklo savininkai ir darbuotojai stengiasi savo gaminius paversti meno kūriniu, todėl gamina juos savo gamyklose ir į juos perkelia savo viziją. Išbandykite bet kurį iš Applied Nutrition produktų ir patys įsitikinsite, kad tai revoliuciniai produktai, keičiantys žaidimo taisykles.