Naughty Boy Creatina, Limonada Rosa - 300g
20,10 € IVA incl.
Creatine in powder form Naughty Boy Creatine, with flavor Pink Lemonade. For level up your power and endurance. Content: 300g. Certification: vegan, vegetarian, halal.
P47675
Stock: 10
Descripción
Naughty Boy Creatina, Limonada Rosa - 300g
NaughtyBoy Flavoured Micronised Creatine Powder – 60 Servings.
Our micronised creatine powder contains one of the most studied forms of creatine available. Creatine monohydrate has been scientifically shown to increase endurance performance and strength in both men and women.
Información adicional
| Peso | 300 g |
|---|---|
| Certificación | vegano |
| Contenido | 300g |
| Sabor | |
| Ingredientes | Creatine Monohydrate (84%), Acid (Malic Acid), Flavouring, Sweetener (Stevia), Natural vegetable extract (colour) |
| Tipo de suplemento | polvo |
| Marca | Niño travieso |
| EAN | 703818981652 |
| País de origen | Reino Unido |
| Expiry date | 2026-07-31 |
| Peso | 300g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |

