Kreatin Naughty Boy, Pink Lemonade – 300g
20,10 € s PDV-om
Creatine in powder form Naughty Boy Creatine, with flavor Pink Lemonade. For level up your power and endurance. Content: 300g. Certification: vegan, vegetarian, halal.
P47675
Stock: 10
Opis
Kreatin Naughty Boy, Pink Lemonade – 300g
NaughtyBoy Flavoured Micronised Creatine Powder – 60 Servings.
Our micronised creatine powder contains one of the most studied forms of creatine available. Creatine monohydrate has been scientifically shown to increase endurance performance and strength in both men and women.
Dodatne informacije
| Težina | 300 g |
|---|---|
| Certifikacija | vegan |
| Sadržaj | 300 g |
| Okus | |
| Sastojci | Creatine Monohydrate (84%), Acid (Malic Acid), Flavouring, Sweetener (Stevia), Natural vegetable extract (colour) |
| Vrsta dodatka | puder |
| Marka | Zločesti dječak |
| EAN | 703818981652 |
| Zemlja porijekla | Velika Britanija |
| Expiry date | 2026-07-31 |
| Težina | 300 g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
