Naughty Boy Creatine, Pink Lemonade - 300g
20,10 € VAT włącznie.
Creatine in powder form Naughty Boy Creatine, with flavor Pink Lemonade. For level up your power and endurance. Content: 300g. Certification: vegan, vegetarian, halal.
P47675
Stock: 10
Opis
Naughty Boy Creatine, Pink Lemonade - 300g
Mikronizowana kreatyna w proszku o smaku NaughtyBoy - 60 porcji.
Nasz mikronizowany proszek kreatynowy zawiera jedną z najlepiej przebadanych form kreatyny. Wykazano naukowo, że monohydrat kreatyny zwiększa wytrzymałość i siłę zarówno u mężczyzn, jak i kobiet.
Informacje dodatkowe
| Waga | 300 g |
|---|---|
| Certyfikacja | wegański |
| Treść | 300g |
| Smak | |
| Składniki | Creatine Monohydrate (84%), Acid (Malic Acid), Flavouring, Sweetener (Stevia), Natural vegetable extract (colour) |
| Typ suplementu | proszek |
| Marka | Niegrzeczny chłopiec |
| EAN | 703818981652 |
| Kraj pochodzenia | Wielka Brytania |
| Expiry date | 2026-07-31 |
| Waga | 300g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |

