Applied Nutrition Kriittiset vihreät, sitruuna ja lime - 150g
Superfood drink in powder form Applied Nutrition Critical Greens, with flavor: Lemon and Lime. Content: 150g. Certification: Vegan, vegetarian, halal.
Kuvaus
Applied Nutrition Critical Greens, Lemon & Lime – 150g
Critical Greens on täynnä 17 super-vihannesuutetta, mukaan lukien parsakaali-, selleri-, pinaatti-, vehnänurmikka- ja lehtikaalijauhe, ja saat urheilulliset vihannekset erittäin kätevästi. Kriittinen sekoituksemme voidaan yksinkertaisesti lisätä proteiinipirtelöön, hedelmäsmoothieen tai sekoittaa veteen raikkaan luonnollisen maun saamiseksi.
AVAINTIEDUT
Ultimaattinen urheilullinen super vihannesten sekoitus
Käytetään yhdessä viiden päivän ruokavaliosi kanssa
17 super-vihreät ainesosat
Raikas luonnollinen maku
Sopii vegaaneille ja kasvissyöjille
Halal-sertifioitu tuote
Lisätiedot
| Paino | 150 g (gramma) |
|---|---|
| Sertifiointi | halal, vegan, vegetarian |
| Sisältö | 150g |
| Maku | Lemon & Lime |
| Täydennystyyppi | jauhe |
| Ohjeet | Sekoita 1 mittalusikallinen (5 g) lasilliseen vettä tai lisää smoothieen tai ruokaan. Suositellaan 1 annosta päivässä. |
| Allergiatiedot | Valmistettu laitoksessa, jossa käsitellään soijaa, maitoa, munia, gluteenia. |
| Merkki | Sovellettu ravitsemus |
| EAN | 5056555203736 |
| Alkuperämaa | Yhdistynyt kuningaskunta |
| Expiry date | 2026-10-31 |
| Paino | 150g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
