Applied Nutrition Kritische Groenten, Citroen & Limoen - 150g
Superfooddrank in poedervorm Applied Nutrition Critical Greens, met smaak: Citroen en Limoen. Inhoud: 150g. Certificering: Veganistisch, vegetarisch, halal.
Beschrijving
Applied Nutrition Kritische Groenten, Citroen & Limoen - 150g
Critical Greens zit boordevol met 17 supergroene extracten, waaronder broccoli, selderij, spinazie, tarwegras en boerenkoolpoeder, zodat je je sportgroenten op een superhandige manier binnenkrijgt. Onze critical blend kan eenvoudig worden toegevoegd aan je eiwitshake, fruit smoothie of kan worden gemengd met water voor een frisse natuurlijke smaak.
BELANGRIJKSTE VOORDELEN
Ultieme atletische supergroentenmix
In combinatie met je vijf per dag
17 supergroenten ingrediënten
Frisse natuurlijke smaak
Geschikt voor veganisten & vegetariërs
Halal gecertificeerd product
Extra informatie
| Gewicht | 150 g |
|---|---|
| Certificering | halal, vegan, vegetarian |
| Inhoud | 150g |
| Smaak | Citroen & Limoen |
| Type supplement | poeder |
| Instructies | Meng 1 maatschep (5g) met een glas water of voeg toe aan een smoothie of voedsel. Aanbevolen: 1 portie per dag. |
| Info over allergieën | Geproduceerd in een faciliteit waar soja, melk, eieren en gluten worden verwerkt. |
| Merk | Toegepaste voeding |
| EAN | 5056555203736 |
| Land van herkomst | Verenigd Koninkrijk |
| Expiry date | 2026-10-31 |
| Gewicht | 150g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |