NOW Foods NutraFlora FOS, tiszta por (113g)
Vegán táplálékkiegészítő NOW Foods NutraFlora FOS, tiszta por, a bélrendszer egészséges környezetének támogatására. A csomag tartalmazza: 113g. Gluténmentes, GMO-mentes.
Leírás
NOW Foods NutraFlora FOS, tiszta por (113g)
Tiszta por
A NutraFlora FOS kellemes ízű, koncentrált forrása a fruktooligoszacharidoknak (FOS), egy nem emészthető szénhidrátnak, amely segíti a hasznos bélbaktériumok, például a bifidus és acidophilus növekedését.
Étrend-kiegészítőként kezdje napi 1/2 teáskanál vízhez vagy gyümölcsléhez adva. Fokozatosan növelje a mennyiséget kívánság szerint napi 2 teáskanálig. Fenntartó használat esetén fogyasszon 1/2 teáskanálnyit. 6 Acidophilus és Digest Platinum.
További információk
| Tömeg | 113 g |
|---|---|
| Kiegészítés típusa | por |
| Tanúsítás | gluten free, non gmo, vegan, vegetarian |
| Súly | 113g |
| Márka | NOW Foods |
| EAN | 733739029423 |
| Származási ország | Egyesült Államok |
| Expiry date | 2026-02-28 |
| Tartalom | 113g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |

