Iš viso
279,15 €
0,00 €
Veganiškas maisto papildas NOW Foods NutraFlora FOS, gryni milteliai, skirti palaikyti sveiką žarnyno aplinką. Pakuotėje yra: 113g. Be glitimo, be GMO.
Grynas milteliai
NutraFlora FOS yra malonaus skonio, koncentruotas fruktooligosacharidų (FOS) - nevirškinamų angliavandenių, kurie padeda augti naudingoms žarnyno bakterijoms, pvz., bifidus ir acidophilus, šaltinis.
Kaip maisto papildą pradėkite vartoti po 1/2 arbatinio šaukštelio per dieną į vandenį ar sultis. Pagal poreikį palaipsniui didinkite kiekį iki 2 arbatinių šaukštelių per dieną. Palaikomajam vartojimui vartokite 1/2 arbatinio šaukštelio. 6 Acidophilus ir Digest Platinum.
| Svoris | 113 g |
|---|---|
| Priedo tipas | milteliai |
| Sertifikavimas | gluten free, non gmo, vegan, vegetarian |
| Svoris | 113g |
| Prekės ženklas | NOW Foods |
| EAN | 733739029423 |
| Kilmės šalis | Jungtinės Amerikos Valstijos |
| Expiry date | 2026-02-28 |
| Turinys | 113g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Užsakymai
Informacija
Apsipirkimas
Pastabos
Reikia pagalbos?
Slapukus naudojame, kad galėtumėte kuo geriau naudotis mūsų svetaine, rodyti skelbimus ir analizuoti lankytojų srautą (tai padeda mums tobulėti). Taip pat vertiname jūsų privatumą. Pasirinkite savo pageidavimus (juos bet kada galite pakeisti).
