Iš viso
25,20 €
0,00 €
Prieš treniruotę Applied Nutrition ABE All Black Everything gelis suteiks energijos treniruotėms ir visų sportininkams reikalingų maistinių medžiagų. Skonis: Energijos. Pakuotės turinys: Sudėtis: 20x60 g. Geriausiai parduodamas produktas Jungtinėje Karalystėje.
ABE (All Black Everything) gelis
GALUTINIS PRIEŠ TRENIRUOTĘ SKIRTAS GELIS, ĮSPĖJANTIS APIE YPATINGĄ STIPRUMĄ
MAISTO PAPILDAS
ABE Ultimate Pre-Workout Gels delivers a unique blend of the most vital and researched active ingredients, known to reduce tiredness & fatigue and provide continual focus throughout your training, maximizing your exercise performance.
| Svoris | 1200 g |
|---|---|
| Sertifikavimas | vegan, vegetarian |
| Turinys | 20 x 60 g |
| Skonis | Energija |
| Sudedamosios dalys | |
| Priedo tipas | gelis |
| Instrukcijos | Išgerkite 1 gelį likus 15 minučių iki fizinio krūvio, geriausia - nevalgius. Nevartokite daugiau kaip 1 gelio per dieną. Kad būtų veiksmingas, nebūtina vartoti su vandeniu. Pasirūpinkite, kad būtumėte hidratuoti. |
| Prekės ženklas | Taikomoji mityba |
| EAN | 5056555202289 |
| Kilmės šalis | Jungtinė Karalystė |
| Expiry date | 2026-07-31 |
| Svoris | 1200g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Užsakymai
Informacija
Apsipirkimas
Pastabos
Reikia pagalbos?
Slapukus naudojame, kad galėtumėte kuo geriau naudotis mūsų svetaine, rodyti skelbimus ir analizuoti lankytojų srautą (tai padeda mums tobulėti). Taip pat vertiname jūsų privatumą. Pasirinkite savo pageidavimus (juos bet kada galite pakeisti).
