Totaal
133,43 €
0,00 €
Pre-workout Applied Nutrition ABE All Black Everything gel will provide energy for training and all the necessary nutrients for athletes. Flavor: Energy. Package contents: 20x60g. The best selling product in the UK.
ABE (Alles Zwart Alles) Gel
ULTIEME PRE-WORKOUT GEL, WAARSCHUWING EXTREEM KRACHTIG
VOEDINGSSUPPLEMENT
ABE Ultimate Pre-Workout Gels levert een unieke mix van de meest vitale en onderzochte actieve ingrediënten, waarvan bekend is dat ze vermoeidheid en moeheid verminderen en zorgen voor een voortdurende focus tijdens je training, waardoor je sportprestaties worden gemaximaliseerd.
| Gewicht | 1200 g |
|---|---|
| Certificering | vegan, vegetarian |
| Inhoud | 20 x 60g |
| Smaak | Energie |
| Ingrediënten | |
| Type supplement | gel |
| Instructies | Take 1 gel 15 minutes prior the excerise and ideally on an empty stomach. Do not consume more than 1 gel a day. Not need to use with water to be effective. Ensure you keep hydrated. |
| Merk | Toegepaste voeding |
| EAN | 5056555202289 |
| Land van herkomst | Verenigd Koninkrijk |
| Expiry date | 2026-07-31 |
| Gewicht | 1200g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Informatie
Winkelen
Opmerkingen
Hulp nodig?
We gebruiken cookies om onze site optimaal te laten functioneren, om advertenties weer te geven en om onze bezoekersaantallen te analyseren (wat ons helpt om verbeteringen aan te brengen). We hechten ook waarde aan uw privacy. Kies uw voorkeur (u kunt deze op elk moment wijzigen).
