Applied Nutrition "Endurance Breathe", juodieji serbentai (1500g)
Applied Nutrition Endurance Breathe, flavor: Blackcurrant, package contains: 1500g
Aprašymas
Applied Nutrition "Endurance Breathe", juodieji serbentai (1500g)
Ištvermės greitis - degalų kvėpavimas
Angliavandenių ir elektrolitų energetiniai milteliai su "Breathe Easy" 1,5 kg
30 porcijų | 48 g angliavandenių | 300 mg elektrolitų | Lengvai kvėpuokite
"Endurance Velocity-Fuel Breathe" sukurtas kaip lengvai virškinamas ir greitai gaunamas energijos šaltinis, kuriame yra 48 g greitai įsisavinamų angliavandenių ir 300 mg elektrolitų vienoje porcijoje, be to, papildytas unikalia Applied Nutrition "Breathe Easy" formule, populiaria tarp vartotojų, norinčių padidinti deguonies suvartojimą fizinio krūvio metu.
"Endurance Velocity-Fuel Breathe" galima maišyti įvairios koncentracijos, kad atitiktų jūsų poreikius, ir vartoti kaip angliavandenių įkrovos plano dalį likus kelioms dienoms ir valandoms iki treniruotės ar varžybų ir jų metu.
PAGRINDINIAI PRIVALUMAI
Informuoto sporto partija, skirta sportininkams
Atverkite kvėpavimo takus su "Breathe Easy", suteikiančiu gaivumo ir vėsos pojūtį.
Degalai treniruotėms ir puikiai tinka angliavandenių įkrovos planams
Puikiai tinka dviratininkams, bėgikams ir visiems ištvermės pratimams
Greitai įsisavinami labai tirpūs angliavandeniai
Tinka veganams, vegetarams, be GMO ir glitimo
Halal sertifikuotas produktas
Papildoma informacija
| Svoris | 1500 g |
|---|---|
| Priedo tipas | milteliai |
| Sertifikavimas | gluten free, non gmo, vegan, vegetarian |
| Svoris | 1500g |
| Skonis | Juodieji serbentai |
| Prekės ženklas | Taikomoji mityba |
| EAN | 658556043240 |
| Kilmės šalis | Jungtinė Karalystė |
| Expiry date | 2026-01-31 |
| Turinys | 1500g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |