Total
3,90 €
0,00 €
Perfect morning fitness meal Applied Nutrition Cream of Rice, flavor: unflavoured. Content: 1000g. Certification: Vegan, Halal.
GUSTAREA PERFECTĂ CU CARBOHIDRAȚI!
Pe porție de 30 g
24g Carbohidrați | 106 Calorii
1kg | 33 porții
SUPLIMENT ALIMENTAR BOGAT ÎN CARBOHIDRAȚI CU ÎNDULCITOR
Crema de orez este o sursă excelentă de carbohidrați care este ușoară pentru stomac și gustoasă. Potrivită pentru vegani, aceasta este o sursă excelentă de energie pentru a vă menține sătul și alimentat, pregătit pentru ziua care urmează.
| Greutate | 1000 g |
|---|---|
| Certificare | halal, vegan |
| Conținut | 1000g |
| Aromă | Fără aromă |
| Ingrediente | Făină albă de orez, Aromă, Sare, Sucraloză, Scorțișoară măcinată |
| Tipul suplimentului | pulbere |
| Instrucțiuni | Se amestecă 1 lingură cu 300 ml apă, se lasă 1-2 minute și se savurează. |
| Marca | Nutriție aplicată |
| EAN | 5056555205808 |
| Țara de origine | Regatul Unit |
| Expiry date | 2026-10-31 |
| Greutate | 1000g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Informații
Aveți nevoie de ajutor?
Utilizăm module cookie pentru a vă oferi cea mai bună experiență pe site-ul nostru, pentru a difuza anunțuri și pentru a analiza traficul nostru (care ne ajută să ne îmbunătățim). De asemenea, prețuim confidențialitatea dumneavoastră. Vă rugăm să vă alegeți preferința (o puteți schimba oricând).
