Skupaj
3,20 €
0,00 €
Perfect morning fitness meal Applied Nutrition Cream of Rice, flavor: unflavoured. Content: 1000g. Certification: Vegan, Halal.
POPOLN OGLJIKOHIDRATNI PRIGRIZEK!
Na 30 g obroka
24 g ogljikovih hidratov | 106 kalorij
1 kg | 33 obrokov
PREHRANSKO DOPOLNILO Z VISOKO VSEBNOSTJO OGLJIKOVIH HIDRATOV IN SLADILOM
Riževa krema je odličen vir ogljikovih hidratov, ki je lahek za želodec in tudi okusen. Primeren je za vegane in je odličen vir energije, da se boste počutili siti in pripravljeni na dan, ki je pred vami.
| Teža | 1000 g |
|---|---|
| Certificiranje | halal, veganski |
| Vsebina | 1000g |
| Okus | Unflavoured |
| Sestavine | Bela riževa moka, aroma, sol, sukraloza, mleti cimet |
| Vrsta dodatka | prašek |
| Navodila | Zmešajte 1 merico s 300 ml vode, pustite stati 1-2 minuti in uživajte. |
| Blagovna znamka | Uporabna prehrana |
| EAN | 5056555205808 |
| Država izvora | Združeno kraljestvo |
| Expiry date | 2026-10-31 |
| Teža | 1000g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Informacije
Nakupovanje
Opombe
Potrebujete pomoč?
Piškotke uporabljamo za vašo najboljšo izkušnjo na našem spletnem mestu, za prikazovanje oglasov in analizo prometa (kar nam pomaga pri izboljšavah). Cenimo tudi vašo zasebnost. Izberite svoje želje (kadar koli jih lahko spremenite).
