Skupaj
35,30 €
0,00 €
Vegan nutritional supplement in the form of an oral spray BetterYou MultiVit provides 14 essential vitamins and minerals. It is quickly absorbed, easy to use and does not burden the digestive tract. Flavor: Blackcurrant and Plum, package contains: 25 ml.
| Teža | 25 g |
|---|---|
| Vrsta dodatka | razpršilo |
| Certificiranje | vegetarijanski |
| Teža | 25g |
| Okus | Blackcurrant and Plum |
| Blagovna znamka | BetterYou |
| EAN | 96086292 |
| Država izvora | Združeno kraljestvo |
| Expiry date | 2026-07-31 |
| Vsebina | 25 ml |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Informacije
Nakupovanje
Opombe
Potrebujete pomoč?
Piškotke uporabljamo za vašo najboljšo izkušnjo na našem spletnem mestu, za prikazovanje oglasov in analizo prometa (kar nam pomaga pri izboljšavah). Cenimo tudi vašo zasebnost. Izberite svoje želje (kadar koli jih lahko spremenite).
