NOW Foods Prebiotická vláknina s Fibersol-2 (340g)
Veganský doplněk stravy NOW Foods Prebiotic Fiber with Fibersol-2 je vynikajícím zdrojem vlákniny. Balení obsahuje: 340g. Neobsahuje GMO.
Popis
NOW Foods Prebiotická vláknina s Fibersol-2 (340g)
Čistý prášek
Vynikající zdroj vlákniny
Udržuje pravidelnost
Fibersol-2 je rozpustná vláknina bez chuti, získaná z geneticky nemodifikované kukuřice, která může u zdravých dospělých pomáhat zvládat hlad a podporovat pocit sytosti až dvě hodiny po typickém jídle a zároveň pomáhá udržovat zdravou, normální hladinu glukózy. Fibersol-2 působí také jako prebiotická vláknina, která může přispět k výživě střevní flóry a udržení zdravého prostředí střevního traktu. NOW Prebiotická vláknina s Fibersolem-2 se rychle rozpouští ve vodě nebo oblíbeném nápoji a představuje pohodlný a účinný způsob, jak přispět k udržení pravidelnosti.
Další informace
| Hmotnost | 340 g |
|---|---|
| Typ doplňku | prášek |
| Certifikace | non gmo, vegan, vegetarian |
| Hmotnost | 340g |
| Značka | NOW Foods |
| EAN | 733739059079 |
| Země původu | Spojené státy americké |
| Expiry date | 2025-12-31 |
| Obsah | 340g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |

