Total
44,27 €
0,00 €
Vegan nutritional supplement in liquid form NOW Foods Liquid Magnesium, with magnesium content, to support healthy brain and nerve functions, as well as muscle function and faster regeneration. Suitable for use during periods of increased physical or mental stress. The package contains: 237 ml. Gluten-free, GMO-free.
| Peso | 237 g |
|---|---|
| Tipo de suplemento | líquido |
| Certificación | gluten free, non gmo, vegan, vegetarian |
| Peso | 237g |
| Marca | Alimentos NOW |
| EAN | 733739012883 |
| País de origen | Estados Unidos |
| Contenido | 237 ml |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Información
¿Necesita ayuda?
Utilizamos cookies para mejorar su experiencia en nuestro sitio web, para publicar anuncios y analizar nuestro tráfico (lo que nos ayuda a mejorar). También valoramos su privacidad. Por favor, elija sus preferencias (puede cambiarlas en cualquier momento).