Ukupno
53,70 €
0,00 €
Vegan nutritional supplement in liquid form NOW Foods Liquid Magnesium, with magnesium content, to support healthy brain and nerve functions, as well as muscle function and faster regeneration. Suitable for use during periods of increased physical or mental stress. The package contains: 237 ml. Gluten-free, GMO-free.
| Težina | 237 g |
|---|---|
| Vrsta dodatka | tekućina |
| Certifikacija | gluten free, non gmo, vegan, vegetarian |
| Težina | 237g |
| Marka | NOW Foods |
| EAN | 733739012883 |
| Zemlja porijekla | Sjedinjene Države |
| Sadržaj | 237 ml |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Informacije
Kupovina
Bilješke
Trebate pomoć?
Koristimo kolačiće za vaše najbolje iskustvo naše stranice, za posluživanje oglasa i analizu našeg prometa (što nam pomaže da se poboljšamo). Također cijenimo vašu privatnost. Odaberite željene postavke (možete ih promijeniti bilo kada).