Łącznie
30,35 €
0,00 €
Vegan nutritional supplement in liquid form NOW Foods Liquid Magnesium, with magnesium content, to support healthy brain and nerve functions, as well as muscle function and faster regeneration. Suitable for use during periods of increased physical or mental stress. The package contains: 237 ml. Gluten-free, GMO-free.
| Waga | 237 g |
|---|---|
| Typ suplementu | płyn |
| Certyfikacja | gluten free, non gmo, vegan, vegetarian |
| Waga | 237g |
| Marka | NOW Foods |
| EAN | 733739012883 |
| Kraj pochodzenia | Stany Zjednoczone |
| Treść | 237 ml |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Informacje
Uwagi
Potrzebujesz pomocy?
Używamy plików cookie, aby jak najlepiej korzystać z naszej witryny, wyświetlać reklamy i analizować nasz ruch (co pomaga nam ulepszać). Cenimy również Twoją prywatność. Wybierz swoje preferencje (możesz je zmienić w dowolnym momencie).