Yhteensä
164,41 €
0,00 €
Vegan nutritional supplement in liquid form NOW Foods Liquid Magnesium, with magnesium content, to support healthy brain and nerve functions, as well as muscle function and faster regeneration. Suitable for use during periods of increased physical or mental stress. The package contains: 237 ml. Gluten-free, GMO-free.
| Paino | 237 g (gramma) |
|---|---|
| Täydennystyyppi | neste |
| Sertifiointi | gluten free, non gmo, vegan, vegetarian |
| Paino | 237g |
| Merkki | NOW Foods |
| EAN | 733739012883 |
| Alkuperämaa | Yhdysvallat |
| Sisältö | 237 ml |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Tietoja
Huomautukset
Tarvitsetko apua?
Käytämme evästeitä, jotta saat parhaan mahdollisen kokemuksen sivustollamme, jotta voimme näyttää mainoksia ja analysoida kävijämääriä (mikä auttaa meitä parantamaan toimintaa). Arvostamme myös yksityisyyttäsi. Valitse mieltymyksesi (voit muuttaa sitä milloin tahansa).