Krepšelyje nėra produktų.
Applied Nutrition Ištvermės atstatymas, šokoladas (1500g)
26,40 € Su PVM
Vegan sports nutrition supplement Applied Nutrition Endurance Breathe for faster regeneration after hard training or athletic performance. Flavor: Chocolate. Gluten-free. The package contains: 1500g
P42984
Aprašymas
Applied Nutrition Ištvermės atkūrimas
- atsigaivinimo po treniruotės gėrimas
- Baltymų, angliavandenių ir elektrolitų mišinys
- 30 porcijų
- 24 g angliavandenių | 21 g baltymų | 7 g BCAA | 1500 mg elektrolitų
- Partijos išbandytos sportininkams
- Momentinis atsigavimas, mažina DOMS (uždelsto raumenų skausmo) poveikį
- puikus skonis ir lengvas maišymas
- sertifikuotas produktas
- tinka veganams, vegetarams
- be glitimo, be pieno, be laktozės, be riešutų
Papildoma informacija
| Svoris | 1500 g |
|---|---|
| Priedo tipas | milteliai |
| Sertifikavimas | gluten free, vegan, vegetarian |
| Svoris | 1500g |
| Skonis | Šokoladas |
| Prekės ženklas | Taikomoji mityba |
| EAN | 658556043004 |
| Kilmės šalis | Jungtinė Karalystė |
| Turinys | 1500g |
| Stock status | outofstock |
Prekės ženklas
Prekės ženklas
Taikomoji mityba
"Applied Nutrition" prekės ženklo tikslas - tapti patikimiausiu prekės ženklu fitneso mitybos pasaulyje. Šiuo prekės ženklu pasitiki garsiausi geriausi sportininkai, o klientai jį gali įsigyti net 65 pasaulio šalyse. "Applied Nutrition" prekės ženklas peržengia sudėties, skonio, bet ypač poveikio organizmo veiklai ir funkcionavimui ribas. Prekės ženklo savininkai ir darbuotojai stengiasi savo gaminius paversti meno kūriniu, todėl gamina juos savo gamyklose ir į juos perkelia savo viziją. Išbandykite bet kurį iš Applied Nutrition produktų ir patys įsitikinsite, kad tai revoliuciniai produktai, keičiantys žaidimo taisykles.