Brak produktów w koszyku.
Applied Nutrition Endurance Recovery, Czekolada (1500g)
26,40 € VAT włącznie.
Vegan sports nutrition supplement Applied Nutrition Endurance Breathe for faster regeneration after hard training or athletic performance. Flavor: Chocolate. Gluten-free. The package contains: 1500g
P42984
Opis
Applied Nutrition Endurance Recovery
- post-exercise recovery drink
- A mixture of proteins, carbohydrates and electrolytes
- 30 servings
- 24 g carbohydrates | 21 g protein | 7 g BCAA | 1500 mg electrolytes
- Batch tested for athletes
- Instant recovery, reduces the effects of DOMS (Delayed Muscle Soreness)
- great taste and easy mixing
- certyfikowany produkt
- suitable for vegans, vegetarians
- gluten-free, milk-free, lactose-free, nut-free
Informacje dodatkowe
| Waga | 1500 g |
|---|---|
| Typ suplementu | proszek |
| Certyfikacja | gluten free, vegan, vegetarian |
| Waga | 1500g |
| Smak | Czekolada |
| Marka | Odżywianie stosowane |
| EAN | 658556043004 |
| Kraj pochodzenia | Wielka Brytania |
| Treść | 1500g |
| Stock status | outofstock |
Marka
Marka
Odżywianie stosowane
Celem Applied Nutrition brand jest stanie się najbardziej zaufanym brand w świecie żywienia fitness. Modelowi brand zaufali najbardziej znani sportowcy, a klienci mogą go kupić w 65 krajach na całym świecie. Applied Nutrition brand przesuwa granice składu, smaku, ale przede wszystkim wpływu na wydajność i funkcjonowanie organizmu. Właściciele i pracownicy brand starają się przekształcić swoje produkty w dzieło sztuki, dlatego produkują je we własnych fabrykach i wkładają w nie własną wizję. Wypróbuj dowolny z produktów Applied Nutrition, a przekonasz się, że są to rewolucyjne produkty, które zmieniają zasady gry.