Iš viso
19,40 €
0,00 €
Maisto papildo "Jarrow Formulas MCT Oil" sudėtyje yra gryniausios natūralios formos MCT aliejaus be kvapiųjų medžiagų, kuris suteikia energijos smegenims ir raumenims. Tinka keto dietai. Pakuotėje yra: Sudėtyje: 591 ml-
"Jarrow Formulas MCT Oil" yra natūralus kaprilo (C8) ir kaprilo (C10) riebalų rūgščių šaltinis iš 100% kokosų aliejaus. Vidutinės grandinės trigliceridai (MCT) yra maistingi riebalai, kuriuos organizmas gali greitai sudeginti energijai gauti. Kitaip nei kitos ilgos ar trumpos grandinės riebalų rūgštys, kurios organizme kaupiasi kaip riebalai, MCT lengviau perdirbamos ir metabolizuojamos kepenyse, kad greitai gautų energijos. Žr. maistingumo informaciją apie bendrą riebalų ir sočiųjų riebalų kiekį. MCT aliejus greitai įsisavinamas ir greitai suteikia organizmui degalų.
-100% Grynas kokosų aliejus
-Keto-Friendly
-Odorless
| Svoris | 591 g |
|---|---|
| Priedo tipas | alyva |
| Svoris | 591g |
| Prekės ženklas | "Jarrow Formulas |
| EAN | 790011160564 |
| Kilmės šalis | Jungtinės Amerikos Valstijos |
| Expiry date | 2025-12-31 |
| Turinys | 591 ml |
| Stock status | outofstock |
Užsakymai
Informacija
Apsipirkimas
Pastabos
Reikia pagalbos?
Slapukus naudojame, kad galėtumėte kuo geriau naudotis mūsų svetaine, rodyti skelbimus ir analizuoti lankytojų srautą (tai padeda mums tobulėti). Taip pat vertiname jūsų privatumą. Pasirinkite savo pageidavimus (juos bet kada galite pakeisti).
