NOW Foods Akacijų skaidulų milteliai (340g)
Parduodama: 2
20,40 € Su PVM
Veganiškas maisto papildas NOW Foods Acacia Fiber Organic Powder sudėtyje yra skaidulų kartu su prebiotikais. Pakuotėje yra: 340g. Be glitimo, be GMO.
P1039
Stock: 50
Aprašymas
NOW Foods Akacijų skaidulų organiniai milteliai
- Gerai tirpūs milteliai, susimaišo akimirksniu
- Daug smulkaus pluošto
- Akacijų skaidulos - tai tirpios skaidulos, gaunamos iš akacijų medžio, augančio Afrikoje, Pakistane ir Indijoje, sulčių.
- Tirpios skaidulos, įtrauktos į mitybą, gali padėti palaikyti žarnyno reguliarumą.
- Taip pat veikia kaip prebiotikas, palaikantis mikroorganizmų, padedančių palaikyti sveiką virškinamojo trakto aplinką, gyvybingumą.
- Akacijų milteliai yra gerai toleruojami ir gali būti vartojami kasdien.
Papildoma informacija
| Svoris | 340 g |
|---|---|
| Priedo tipas | milteliai |
| Sertifikavimas | Ecocert, gluten free, non gmo, vegan, vegetarian |
| Svoris | 340g |
| Prekės ženklas | NOW Foods |
| EAN | 733739059055 |
| Kilmės šalis | Jungtinės Amerikos Valstijos |
| Expiry date | 2028-02-29 |
| Turinys | 340g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |

