Łącznie
142,05 €
0,00 €
NOW Foods Sunflower Lecithin – lecithin in powder form, package contains: 454g. Gluten-free, GMO-free.
| Waga | 454 g |
|---|---|
| Typ suplementu | proszek |
| Certyfikacja | bezglutenowy, niemodyfikowany genetycznie |
| Waga | 454g |
| Marka | NOW Foods |
| EAN | 733739023148 |
| Kraj pochodzenia | Stany Zjednoczone |
| Treść | 454g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Informacje
Uwagi
Potrzebujesz pomocy?
Używamy plików cookie, aby jak najlepiej korzystać z naszej witryny, wyświetlać reklamy i analizować nasz ruch (co pomaga nam ulepszać). Cenimy również Twoją prywatność. Wybierz swoje preferencje (możesz je zmienić w dowolnym momencie).
