NOW Foods Better Stevia Liquid, Original (59 ml)
15,50 € VAT włącznie.
NOW Foods Better Stevia Liquid Original vegan natural sweetener has a low glycemic index, zero calories and is alcohol-free. It comes in the purest and highest quality form possible. Organic. The package contains: 59 ml. Gluten-free, GMO-free.
P6037
Stock: 10
Opis
NOW Foods Better Stevia Liquid
- Bezkaloryczny słodzik w płynie
- Pyszna BetterStevia Liquid jest doskonałym dodatkiem do ulubionych napojów i szczególnie nadaje się do słodzenia kawy i herbaty - wystarczy kilka kropel, aby dodać dawkę słodyczy do każdego napoju, gorącego lub zimnego!
- Zawiera certyfikowany organiczny ekstrakt ze stewii.
Informacje dodatkowe
| Waga | 59 g |
|---|---|
| Typ suplementu | płyn |
| Certyfikacja | gluten free, no sugar, non gmo, vegan, vegetarian |
| Waga | 59g |
| Marka | NOW Foods |
| EAN | 733739069559 |
| Kraj pochodzenia | Stany Zjednoczone |
| Expiry date | 2029-06-30 |
| Treść | 59 ml |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
