Łącznie
33,55 €
0,00 €
Rule One Plant Protein provides 20g of vegan and paleo friendly protein, complete with all 9 essential amino acids (EAAs). Flavor: Chocolate. Content: 620g. Certification: vegan, gluten free.
Formulated for people who want extra protein but seek to limit or entirely avoid animal products, R1 Plant Protein provides 20g of vegan- and paleo-friendly protein complete with all 9 essential amino acids (EAAs).
| Waga | 670 g |
|---|---|
| Certyfikacja | gluten free, vegan, vegetarian |
| Treść | 670g |
| Smak | Czekolada |
| Składniki | Protein blend, Cocoa, Natural flavors, Gum blend, Stevia leaf extract, Sea salt, Inulin. |
| Typ suplementu | proszek |
| Instrukcje | Mix 1 scoop with glass of water or plant milk. Use before or after workout, or as an snack. |
| Marka | Zasada pierwsza |
| EAN | 196671007834 |
| Kraj pochodzenia | Stany Zjednoczone |
| Waga | 670g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Informacje
Uwagi
Potrzebujesz pomocy?
Używamy plików cookie, aby jak najlepiej korzystać z naszej witryny, wyświetlać reklamy i analizować nasz ruch (co pomaga nam ulepszać). Cenimy również Twoją prywatność. Wybierz swoje preferencje (możesz je zmienić w dowolnym momencie).