Applied Nutrition Zmes húb - 160g
Applied Nutrition Mushroom Blend je kombináciou 8 najsilnejších húb na podporu celkového zdravia, imunity a vitality. Obsah: 160g. Certifikácia: vegánske, bezlepkové.
Popis
Applied Nutrition Zmes húb - 160g
- Hubová zmes Superblend
- 8 hríbový vzorec
- Výživná zmes Lions Mane, Maitake, Chaga, Cordyceps Sinensis, Reishi,
- Shiitake, kráľovská trúbka a Tremella
DOPLNOK STRAVY
160 g | 40 porcií
Hubová zmes Applied Nutrition je kombináciou 8 najsilnejších húb na podporu celkového zdravia, imunity a vitality. Naša jedinečná zmes húb je dokonalým spôsobom, ako prirodzene a účinne posilniť vašu imunitu, kognitívne schopnosti, zvládanie stresu, zdravie tráviaceho traktu a zlepšiť hladinu energie. Náš hubový extrakt v prášku môžete bez akejkoľvek prípravy pridávať do smoothies a polievok alebo ním posypať potraviny. Prípadne pridajte 1 čajovú lyžičku do svojho obľúbeného horúceho nápoja. Dobre premiešajte.
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 160 g |
|---|---|
| Certifikácia | bezlepkové, vegánske |
| Obsah | 160g |
| Zložky | Levia hriva, Cordyceps, Reishi, Chaga, Shiitake, Maitake, Tremella, King Trumpet |
| Typ doplnku | prášok |
| Pokyny | Do obľúbeného nápoja pridajte 1 čajovú lyžičku. Odporúčaná dávka 1-3 krát denne. |
| Značka | Applied Nutrition |
| EAN | 5056555206133 |
| Krajina pôvodu | Spojené kráľovstvo |
| Hmotnosť | 160g |
| Dostupnosť | Na sklade (dodanie UPS 3–5 dní) |