Celkem
348,72 €
0,00 €
Fitness electrolyte drink in powder form Kaged Muscle Hydra-Charge is perfect for hydratation during sport activity, flavour: Orange Mango. Content: 288g. Certification: vegan.
Hydra-Charge is a delicious electrolyte drink mix that provides hydration, endurance, and antioxidant support for athletes of all levels, all with less than 1g of sugar.*
Delivers 5 Essential Electrolytes
Enhances Performance & Endurance*
Refreshing, Delicious & Thirst Quenching
Provides Powerful Antioxidant Support*
No Artificial Colors, Flavors, or Dyes
| Hmotnost | 288 g |
|---|---|
| Certifikace | veganské |
| Obsah | 288g |
| Příchuť | Orange Mango |
| Typ doplňku | prášek |
| Pokyny | Mix 1 scoop in glass of water. |
| Značka | Kaged Muscle |
| EAN | 852253007431 |
| Země původu | Spojené státy americké |
| Hmotnost | 288g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Informace
Poznámky
Potřebujete pomoc?
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám co nejlépe zpřístupnili naše stránky, zobrazovali reklamy a analyzovali naši návštěvnost (což nám pomáhá se zlepšovat). Vážíme si také vašeho soukromí. Vyberte si prosím své preference (můžete je kdykoli změnit).