I alt
15,64 €
0,00 €
Fitness electrolyte drink in powder form Kaged Muscle Hydra-Charge is perfect for hydratation during sport activity, flavour: Orange Mango. Content: 288g. Certification: vegan.
Hydra-Charge is a delicious electrolyte drink mix that provides hydration, endurance, and antioxidant support for athletes of all levels, all with less than 1g of sugar.*
Delivers 5 Essential Electrolytes
Enhances Performance & Endurance*
Refreshing, Delicious & Thirst Quenching
Provides Powerful Antioxidant Support*
No Artificial Colors, Flavors, or Dyes
| Vægt | 288 g |
|---|---|
| Certificering | veganer |
| Indhold | 288g |
| Smag | Orange Mango |
| Type supplement | pulver |
| Instruktioner | Mix 1 scoop in glass of water. |
| Brand | Kaged Muscle |
| EAN | 852253007431 |
| Oprindelsesland | De Forenede Stater |
| Vægt | 288g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Bestillinger
Information
Noter
Har du brug for hjælp?
Vi bruger cookies til at give dig den bedste oplevelse af vores hjemmeside, til at vise annoncer og analysere vores trafik (hvilket hjælper os med at forbedre os). Vi værdsætter også dit privatliv. Vælg din præference (du kan ændre den når som helst).
