Iš viso
153,08 €
0,00 €
Fitness electrolyte drink in powder form Kaged Muscle Hydra-Charge is perfect for hydratation during sport activity, flavour: Orange Mango. Content: 288g. Certification: vegan.
Hydra-Charge is a delicious electrolyte drink mix that provides hydration, endurance, and antioxidant support for athletes of all levels, all with less than 1g of sugar.*
Delivers 5 Essential Electrolytes
Enhances Performance & Endurance*
Refreshing, Delicious & Thirst Quenching
Provides Powerful Antioxidant Support*
No Artificial Colors, Flavors, or Dyes
| Svoris | 288 g |
|---|---|
| Sertifikavimas | veganiškas |
| Turinys | 288g |
| Skonis | Orange Mango |
| Priedo tipas | milteliai |
| Instrukcijos | Mix 1 scoop in glass of water. |
| Prekės ženklas | Kaged Muscle |
| EAN | 852253007431 |
| Kilmės šalis | Jungtinės Amerikos Valstijos |
| Svoris | 288g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Užsakymai
Informacija
Apsipirkimas
Pastabos
Reikia pagalbos?
Slapukus naudojame, kad galėtumėte kuo geriau naudotis mūsų svetaine, rodyti skelbimus ir analizuoti lankytojų srautą (tai padeda mums tobulėti). Taip pat vertiname jūsų privatumą. Pasirinkite savo pageidavimus (juos bet kada galite pakeisti).