V košíku nejsou žádné produkty.
Popis
NOW Foods Pau D’Arco Extract
- Supports healthy cells
- Pau D’Arco is extracted from the inner bark of a tree growing in the Amazon rainforest.
- Traditional herbalists have used it for centuries.
- Our extract is concentrated to highlight some of the active ingredients naturally present in Pau D’Arco, which can promote healthy cell growth and have free radical scavenging properties.
Další informace
| Hmotnost | 60 g |
|---|---|
| Typ doplňku | kapalina |
| Certifikace | gluten free, vegan, vegetarian |
| Hmotnost | 60g |
| Značka | NOW Foods |
| EAN | 733739049100 |
| Země původu | Spojené státy americké |
| Obsah | 60 ml |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
