Kopā
7,38 €
0,00 €
Vegan nutritional supplement NOW Foods Pau D’Arco Extract, package contains: 60 ml. Gluten-free.
| Svars | 60 g |
|---|---|
| Papildinājuma veids | šķidrums |
| Sertifikācija | gluten free, vegan, vegetarian |
| Svars | 60g |
| Zīmols | NOW Foods |
| EAN | 733739049100 |
| Izcelsmes valsts | Amerikas Savienotās Valstis |
| Saturs | 60 ml |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Informācija
Piezīmes
Nepieciešama palīdzība?
Mēs izmantojam sīkfailus, lai jums būtu ērtāk lietot mūsu vietni, lai rādītu reklāmas un analizētu datplūsmu (kas palīdz mums uzlabot mūsu vietni). Mēs augstu vērtējam arī jūsu privātumu. Lūdzu, izvēlieties savu preferenci (to varat mainīt jebkurā laikā).