Krepšelyje nėra produktų.
NOW Foods Pau D'Arco ekstraktas (60 ml)
14,00 € Su PVM
Vegan nutritional supplement NOW Foods Pau D’Arco Extract, package contains: 60 ml. Gluten-free.
P25566
Stock: 50
Aprašymas
NOW Foods Pau D’Arco Extract
- Supports healthy cells
- Pau D’Arco is extracted from the inner bark of a tree growing in the Amazon rainforest.
- Traditional herbalists have used it for centuries.
- Our extract is concentrated to highlight some of the active ingredients naturally present in Pau D’Arco, which can promote healthy cell growth and have free radical scavenging properties.
Papildoma informacija
| Svoris | 60 g |
|---|---|
| Priedo tipas | skystis |
| Sertifikavimas | gluten free, vegan, vegetarian |
| Svoris | 60g |
| Prekės ženklas | NOW Foods |
| EAN | 733739049100 |
| Kilmės šalis | Jungtinės Amerikos Valstijos |
| Turinys | 60 ml |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |

