I alt
61,23 €
0,00 €
Rule One Plant Protein provides 20g of vegan and paleo friendly protein, complete with all 9 essential amino acids (EAAs). Flavor: Vanilla Creme. Content: 620g. Certification: vegan, gluten free.
R1 Plant Protein er formuleret til folk, der ønsker ekstra protein, men som ønsker at begrænse eller helt undgå animalske produkter, og giver 20 g veganer- og palæovenligt protein komplet med alle 9 essentielle aminosyrer (EAA'er).
| Vægt | 620 g |
|---|---|
| Certificering | gluten free, vegan, vegetarian |
| Indhold | 620g |
| Smag | Vanilla Creme |
| Ingredienser | Proteinblanding, kakao, naturlige smagsstoffer, gummiblanding, steviabladekstrakt, havsalt, inulin. |
| Type supplement | pulver |
| Instruktioner | Bland 1 skefuld med et glas vand eller plantemælk. Brug før eller efter træning eller som mellemmåltid. |
| Brand | Første regel |
| EAN | 196671007841 |
| Oprindelsesland | De Forenede Stater |
| Vægt | 620g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Bestillinger
Information
Noter
Har du brug for hjælp?
Vi bruger cookies til at give dig den bedste oplevelse af vores hjemmeside, til at vise annoncer og analysere vores trafik (hvilket hjælper os med at forbedre os). Vi værdsætter også dit privatliv. Vælg din præference (du kan ændre den når som helst).