Rule One Augu proteīns, vaniļas krēms - 620g
36,20 € PVN iekļauts.
Rule One Plant Protein provides 20g of vegan and paleo friendly protein, complete with all 9 essential amino acids (EAAs). Flavor: Vanilla Creme. Content: 620g. Certification: vegan, gluten free.
P46727
Stock: 10
Apraksts
Rule One Augu proteīns, vaniļas krēms - 620g
Formulated for people who want extra protein but seek to limit or entirely avoid animal products, R1 Plant Protein provides 20g of vegan- and paleo-friendly protein complete with all 9 essential amino acids (EAAs).
Papildu informācija
| Svars | 620 g |
|---|---|
| Sertifikācija | gluten free, vegan, vegetarian |
| Saturs | 620g |
| Aromāts | Vanilla Creme |
| Sastāvdaļas | Protein blend, Cocoa, Natural flavors, Gum blend, Stevia leaf extract, Sea salt, Inulin. |
| Papildinājuma veids | pulveris |
| Instrukcijas | Mix 1 scoop with glass of water or plant milk. Use before or after workout, or as an snack. |
| Zīmols | Pirmais noteikums |
| EAN | 196671007841 |
| Izcelsmes valsts | Amerikas Savienotās Valstis |
| Svars | 620g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Zīmols
Zīmols
Pirmais noteikums
The Rule One brand has been on the market for over 40 years and owns its own manufacturing facilities. From the first day, he tries to offer people the best, which is what he really stands for. Their slogan is "The better you eat, the better the results you achieve".
