Rule One Növényi fehérje, Vanília krém - 620g
Rule One Plant Protein provides 20g of vegan and paleo friendly protein, complete with all 9 essential amino acids (EAAs). Flavor: Vanilla Creme. Content: 620g. Certification: vegan, gluten free.
Leírás
Rule One Növényi fehérje, Vanília krém - 620g
Az R1 Plant Protein olyan emberek számára készült, akik extra fehérjére vágynak, de korlátozni vagy teljesen elkerülni kívánják az állati eredetű termékeket, és 20 g vegán és paleo-barát fehérjét biztosít, mind a 9 esszenciális aminosavval (EAA) kiegészítve.
További információk
| Tömeg | 620 g |
|---|---|
| Tanúsítás | gluten free, vegan, vegetarian |
| Tartalom | 620g |
| Ízek | Vanilla Creme |
| Összetevők | Fehérjekeverék, kakaó, természetes aromák, gumikeverék, Stevia levélkivonat, tengeri só, inulin. |
| Kiegészítés típusa | por |
| Utasítások | Keverjen össze 1 adagolókanálnyit egy pohár vízzel vagy növényi tejjel. Használja edzés előtt vagy után, vagy uzsonnára. |
| Márka | Első szabály |
| EAN | 196671007841 |
| Származási ország | Egyesült Államok |
| Súly | 620g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |