Total
22,63 €
0,00 €
Vegan nutritional supplement containing soy protein NOW Foods Soy Protein Isolate, flavor: unflavored, package contains: 907g. Supplemented with vitamin D, calcium, iron and potassium. Protein content: 20g per serving.
| Weight | 544 g |
|---|---|
| Supplement type | powder |
| Certification | gluten free, non gmo, vegan, vegetarian |
| Weight | 544g |
| Flavor | Unflavored |
| Brand | NOW Foods |
| EAN | 733739021564 |
| Country of origin | United States |
| Expiry date | 2025-11-30 |
| Content | 544g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Shopping
Notes
Need help?
We use cookies for your best experience of our site, to serve ads and analyze our traffice (which help us to improve). We also value your privacy. Please choose your preference (you can change it anytime).