Kokku
44,27 €
0,00 €
Allnutrition Vegan Protein is made of soya protein isolate and proteins from 6 other plants. Flavor: Cookie. Content: 500g. Certification: vegan.
VEGAN PROTEIN is a vegan protein supplement in delicious flavours, based on soya protein isolate and proteins from 6 other plants, which together provide up to 75% pure protein in each serving. This makes the supplement vegan and vegetarian-friendly.
| Kaal | 500 g |
|---|---|
| Sertifitseerimine | vegan, vegetarian |
| Sisu | 500g |
| Maitse | Cookie |
| Täiendusliik | pulber |
| Juhised | Dissolve one serving (1 scoop – 28g) in 300-350ml of water. Consume immediately. Do not exceed one serving per day. |
| Allergia info | May contain derivates of cereals containing gluten, milk, eggs. |
| Bränd | Allnutrition |
| EAN | 5902837748191 |
| Päritoluriik | Poola |
| Kaal | 500g |
| Stock status | outofstock |
Tellimused
Teave
Shopping
Märkused
Kas vajate abi?
Me kasutame küpsiseid, et meie veebilehe kasutamine oleks teie jaoks parim, et edastada reklaame ja analüüsida meie külastatavust (mis aitab meil seda parandada). Samuti väärtustame teie privaatsust. Palun valige oma eelistus (saate seda igal ajal muuta).