Allnutrition Vegan Protein, kolačić – 500 g
12,10 € s PDV-om
Allnutrition Vegan Protein is made of soya protein isolate and proteins from 6 other plants. Flavor: Cookie. Content: 500g. Certification: vegan.
P47461
Opis
Allnutrition Vegan Protein, kolačić – 500 g
VEGAN PROTEIN is a vegan protein supplement in delicious flavours, based on soya protein isolate and proteins from 6 other plants, which together provide up to 75% pure protein in each serving. This makes the supplement vegan and vegetarian-friendly.
Dodatne informacije
| Težina | 500 g |
|---|---|
| Certifikacija | vegan, vegetarian |
| Sadržaj | 500g |
| Okus | Cookie |
| Vrsta dodatka | puder |
| upute | Dissolve one serving (1 scoop – 28g) in 300-350ml of water. Consume immediately. Do not exceed one serving per day. |
| Informacije o alergijama | May contain derivates of cereals containing gluten, milk, eggs. |
| Marka | Sva prehrana |
| EAN | 5902837748191 |
| Zemlja porijekla | Poljska |
| Težina | 500g |
| Stock status | outofstock |
Marka
Marka
Sva prehrana
ALLNUTRITION: više od 20 godina iskustva u području dodataka prehrani i fitnessa. Brend potječe iz Poljske i trenutno djeluje u više od 20 zemalja diljem Europe. Brend ALLNUTRITION vodi računa o sastavu svojih proizvoda, kao io njihovom vizualnom izgledu i okusu. Prioritet im je pratiti trendove u području prehrane i prilagođavati proizvode zahtjevima svojih klijenata.
