Iš viso
30,35 €
0,00 €
Allnutrition Vegan Protein is made of soya protein isolate and proteins from 6 other plants. Flavor: Cookie. Content: 500g. Certification: vegan.
VEGAN PROTEIN yra skanių skonių veganiškas baltymų papildas, kurio pagrindą sudaro sojų baltymų izoliatas ir kitų 6 augalų baltymai, kurių kiekvienoje porcijoje yra iki 75% grynųjų baltymų. Dėl to šis papildas yra veganiškas ir vegetariškas.
| Svoris | 500 g |
|---|---|
| Sertifikavimas | vegan, vegetarian |
| Turinys | 500g |
| Skonis | Cookie |
| Priedo tipas | milteliai |
| Instrukcijos | Ištirpinkite vieną porciją (1 šaukštelis - 28 g) 300-350 ml vandens. Vartokite iš karto. Neviršykite vienos porcijos per dieną. |
| Informacija apie alergiją | Sudėtyje gali būti glitimo, pieno, kiaušinių turinčių grūdų darinių. |
| Prekės ženklas | Allnutrition |
| EAN | 5902837748191 |
| Kilmės šalis | Lenkija |
| Svoris | 500g |
| Stock status | outofstock |
Užsakymai
Informacija
Apsipirkimas
Pastabos
Reikia pagalbos?
Slapukus naudojame, kad galėtumėte kuo geriau naudotis mūsų svetaine, rodyti skelbimus ir analizuoti lankytojų srautą (tai padeda mums tobulėti). Taip pat vertiname jūsų privatumą. Pasirinkite savo pageidavimus (juos bet kada galite pakeisti).