Allnutrition Vegaaninen proteiini, keksi - 500g
12,10 € Sisältää arvonlisäveron.
Allnutrition Vegan Protein is made of soya protein isolate and proteins from 6 other plants. Flavor: Cookie. Content: 500g. Certification: vegan.
P47461
Kuvaus
Allnutrition Vegaaninen proteiini, keksi - 500g
VEGAN PROTEIN on herkullisissa mauissa oleva vegaaninen proteiinilisä, joka perustuu soijaproteiini-isolaattiin ja kuudesta muusta kasvista peräisin oleviin proteiineihin, jotka yhdessä tuottavat jopa 75% puhdasta proteiinia jokaisessa annoksessa. Tämä tekee lisäravinteesta vegaanisen ja kasvissyöjäystävällisen.
Lisätiedot
| Paino | 500 g (gramma) |
|---|---|
| Sertifiointi | vegan, vegetarian |
| Sisältö | 500g |
| Maku | Cookie |
| Täydennystyyppi | jauhe |
| Ohjeet | Liuota yksi annos (1 mittalusikallinen - 28 g) 300-350 ml:aan vettä. Nauti välittömästi. Älä ylitä yhtä annosta päivässä. |
| Allergiatiedot | Saattaa sisältää gluteenia, maitoa ja kananmunaa sisältävien viljojen johdannaisia. |
| Merkki | Allnutrition |
| EAN | 5902837748191 |
| Alkuperämaa | Puola |
| Paino | 500g |
| Stock status | outofstock |
Merkki
Merkki
Allnutrition
ALLNUTRITION: yli 20 vuoden kokemus ravintolisien ja kuntoilun alalla. Tuotemerkki on peräisin Puolasta, ja se toimii tällä hetkellä yli 20 maassa eri puolilla Eurooppaa. ALLNUTRITION-tuotemerkki huolehtii tuotteidensa koostumuksesta sekä niiden ulkonäöstä ja mausta. Heidän ensisijaisena tavoitteenaan on seurata ravitsemusalan suuntauksia ja mukauttaa tuotteet asiakkaiden tarpeisiin.