Totalt
128,03 €
0,00 €
Allnutrition Vegan Protein is made of soya protein isolate and proteins from 6 other plants. Flavor: Cookie. Content: 500g. Certification: vegan.
VEGAN PROTEIN är ett veganskt proteintillskott i läckra smaker, baserat på sojaproteinisolat och proteiner från 6 andra växter, som tillsammans ger upp till 75% rent protein i varje portion. Detta gör tillskottet vegan- och vegetarianvänligt.
| Vikt | 500 g |
|---|---|
| Certifiering | vegan, vegetarian |
| Innehåll | 500g |
| Smak | Cookie |
| Typ av tillägg | pulver |
| Instruktioner | Lös upp en portion (1 skopa - 28 g) i 300-350 ml vatten. Konsumera omedelbart. Överskrid inte en portion per dag. |
| Information om allergi | Kan innehålla derivat av spannmål som innehåller gluten, mjölk, ägg. |
| Varumärke | Allnutrition |
| EAN | 5902837748191 |
| Land av ursprung | Polen |
| Vikt | 500g |
| Stock status | outofstock |
Beställningar
Information
Shopping
Anteckningar
Behöver du hjälp?
Vi använder cookies för att du ska få en så bra upplevelse som möjligt av vår webbplats, för att visa annonser och analysera vår trafik (vilket hjälper oss att förbättra oss). Vi värdesätter också din integritet. Vänligen välj dina preferenser (du kan ändra dem när som helst).