Celkem
88,63 €
0,00 €
Veganský proteinový prášek Applied Nutrition Critical Plant Protein s příchutí: vanilka. Obsah: 1800g. Certifikace: Vegan, Vegetarián, Halal.
Prášek z rostlinných bílkovin
Sójový protein - hrachový protein - protein z hnědé rýže
Critical Plant Protein je dokonalá směs rostlinných bílkovin, která kombinuje sójový proteinový izolát, hrachový proteinový izolát a protein z hnědé rýže a poskytuje tak rostlinný proteinový prášek prémiové kvality s plným obsahem esenciálních aminokyselin a více než 24 g bílkovin v jedné dávce.
Critical Plant Protein je dobrou volbou pro každého, kdo chce zvýšit příjem bílkovin. Critical Plant Protein obsahuje aminokyseliny s vysokým obsahem leucinu, izoleucinu a valinu, které přispívají k růstu a udržení svalové hmoty.
| Hmotnost | 1800 g |
|---|---|
| Certifikace | bezlepkové, halal, veganské |
| Obsah | 1800g |
| Příchuť | Vanilka |
| Typ doplňku | prášek |
| Pokyny | Smíchejte 1 odměrku (5 g) se sklenicí vody nebo přidejte do smoothie či jídla. Doporučuje se 1 dávka denně. |
| Informace o alergiích | Vyrobeno v zařízení, které zpracovává sóju, mléko, vejce a lepek. |
| Značka | Aplikovaná výživa |
| EAN | 5056555205716 |
| Země původu | Spojené království |
| Expiry date | 2026-11-30 |
| Hmotnost | 1800g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Informace
Poznámky
Potřebujete pomoc?
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám co nejlépe zpřístupnili naše stránky, zobrazovali reklamy a analyzovali naši návštěvnost (což nám pomáhá se zlepšovat). Vážíme si také vašeho soukromí. Vyberte si prosím své preference (můžete je kdykoli změnit).