Ukupno
73,41 €
0,00 €
Veganski proteinski prah Applied Nutrition Critical Plant Protein, s okusom: vanilija. Sadržaj: 1800g. Certifikacija: veganska, vegetarijanska, halal.
Biljni protein u prahu
Protein soje • Protein graška • Protein smeđe riže
Critical Plant Protein savršena je mješavina biljnih proteina koja kombinira izolat proteina soje, izolat proteina graška i protein smeđe riže kako bi se dobio prvoklasni biljni protein u prahu s cijelim nizom esencijalnih aminokiselina i preko 24 g proteina po porciji.
Critical Plant Protein dobar je izbor za svakoga tko želi povećati unos proteina. Složen s profilom aminokiselina visokog razgranatog lanca (BCAA) leucinom, izoleucinom i valinom, kritični biljni protein također može pomoći pridonijeti rastu i održavanju mišićne mase.
| Težina | 1800 g |
|---|---|
| Certifikacija | bez glutena, halal, vegansko |
| Sadržaj | 1800g |
| Okus | vanilija |
| Vrsta dodatka | puder |
| upute | Pomiješajte 1 mjericu (5g) s čašom vode ili dodajte u smoothie ili hranu. Preporučena 1 porcija dnevno. |
| Informacije o alergijama | Proizvedeno u pogonu koji prerađuje soju, mlijeko, jaja, gluten. |
| Marka | Primijenjena prehrana |
| EAN | 5056555205716 |
| Zemlja porijekla | Velika Britanija |
| Expiry date | 2026-11-30 |
| Težina | 1800g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Informacije
Kupovina
Bilješke
Trebate pomoć?
Koristimo kolačiće za vaše najbolje iskustvo naše stranice, za posluživanje oglasa i analizu našeg prometa (što nam pomaže da se poboljšamo). Također cijenimo vašu privatnost. Odaberite željene postavke (možete ih promijeniti bilo kada).