Iš viso
25,48 €
0,00 €
Vegan protein powder Applied Nutrition Critical Plant Protein, with flavor: Vanilla. Content: 1800g. Certification: Vegan, Vegetarian, Halal.
Plant Protein Powder
Soy Protein • Pea Protein • Brown Rice Protein
Critical Plant Protein is the perfect plant protein blend combining soya protein isolate, pea protein isolate and brown rice protein to deliver a premium quality plant protein powder with a full range of essential amino acids and over 24g of protein per serving.
Critical Plant Protein is a good choice for anyone looking to increase their protein intake. Stacked with a high branched chain amino acids profile (BCAAs) leucine, isoleucine and valine, Critical Plant Protein can also help contribute to the growth and maintenance of muscle mass.
| Svoris | 1800 g |
|---|---|
| Sertifikavimas | be glitimo, halal, veganiškas |
| Turinys | 1800g |
| Skonis | Vanilė |
| Priedo tipas | milteliai |
| Instrukcijos | Sumaišykite 1 šaukštelį (5 g) su stikline vandens arba įmaišykite į kokteilį ar maistą. Rekomenduojama 1 porcija per dieną. |
| Informacija apie alergiją | Pagaminta įmonėje, kurioje apdorojama soja, pienas, kiaušiniai, glitimas. |
| Prekės ženklas | Taikomoji mityba |
| EAN | 5056555205716 |
| Kilmės šalis | Jungtinė Karalystė |
| Expiry date | 2026-11-30 |
| Svoris | 1800g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Užsakymai
Informacija
Apsipirkimas
Pastabos
Reikia pagalbos?
Slapukus naudojame, kad galėtumėte kuo geriau naudotis mūsų svetaine, rodyti skelbimus ir analizuoti lankytojų srautą (tai padeda mums tobulėti). Taip pat vertiname jūsų privatumą. Pasirinkite savo pageidavimus (juos bet kada galite pakeisti).
