NOW Foods Better Stevia Liquid, Original (237 ml)
33,90 € Včetně DPH
Vegan sweetener for foods and drinks NOW Foods Better Stevia Liquid, Original, stevia in liquid form, unflavored, package contains: 237 ml. Gluten-free, sugar-free, GMO-free.
P26582
Stock: 10
Popis
NOW Foods Lepší stévie tekutá
- Tekuté sladidlo bez kalorií
- Lahodná tekutina BetterStevia je vynikajícím doplňkem vašich oblíbených nápojů a je vhodná zejména pro slazení kávy a čaje - stačí pár kapek, abyste dodali dávku sladkosti jakémukoli nápoji, horkému i studenému!
- Obsahuje certifikovaný organický extrakt ze stévie.
Další informace
| Hmotnost | 237 g |
|---|---|
| Typ doplňku | kapalina |
| Certifikace | gluten free, no sugar, non gmo, vegan, vegetarian |
| Hmotnost | 237g |
| Značka | NOW Foods |
| EAN | 733739069597 |
| Země původu | Spojené státy americké |
| Expiry date | 2030-02-28 |
| Obsah | 237 ml |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |

