Brak produktów w koszyku.
NOW Foods Better Stevia Liquid, Original (237 ml)
33,90 € VAT włącznie.
Vegan sweetener for foods and drinks NOW Foods Better Stevia Liquid, Original, stevia in liquid form, unflavored, package contains: 237 ml. Gluten-free, sugar-free, GMO-free.
P26582
Stock: 10
Opis
NOW Foods Better Stevia Liquid
- Bezkaloryczny słodzik w płynie
- Pyszna BetterStevia Liquid jest doskonałym dodatkiem do ulubionych napojów i szczególnie nadaje się do słodzenia kawy i herbaty - wystarczy kilka kropel, aby dodać dawkę słodyczy do każdego napoju, gorącego lub zimnego!
- Zawiera certyfikowany organiczny ekstrakt ze stewii.
Informacje dodatkowe
| Waga | 237 g |
|---|---|
| Typ suplementu | płyn |
| Certyfikacja | gluten free, no sugar, non gmo, vegan, vegetarian |
| Waga | 237g |
| Marka | NOW Foods |
| EAN | 733739069597 |
| Kraj pochodzenia | Stany Zjednoczone |
| Expiry date | 2030-02-28 |
| Treść | 237 ml |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
