Total
11,60 €
0,00 €
Îndulcitor vegan pentru alimente și băuturi NOW Foods Better Stevia Liquid, Original, stevia în formă lichidă, fără aromă, pachetul conține: 237 ml. Fără gluten, fără zahăr, fără OMG.
| Greutate | 237 g |
|---|---|
| Tipul suplimentului | lichid |
| Certificare | gluten free, no sugar, non gmo, vegan, vegetarian |
| Greutate | 237g |
| Marca | NOW Foods |
| EAN | 733739069597 |
| Țara de origine | Statele Unite ale Americii |
| Expiry date | 2030-02-28 |
| Conținut | 237 ml |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Informații
Aveți nevoie de ajutor?
Utilizăm module cookie pentru a vă oferi cea mai bună experiență pe site-ul nostru, pentru a difuza anunțuri și pentru a analiza traficul nostru (care ne ajută să ne îmbunătățim). De asemenea, prețuim confidențialitatea dumneavoastră. Vă rugăm să vă alegeți preferința (o puteți schimba oricând).